Ener-ji Bilişim, 1990’den bu yana edindiği tecrübe ve bilgi birikiminin gücünü barındırmaktadır. Firmamız uzun yıllar bilgisayar sektöründe sistem danışmanlığı, ağ altyapı çözümleri, yazılım geliştirme de dahil olmak üzere bilişim teknolojileri alanında uzman bir kadroya sahiptir.

Tüm Ürün ve Hizmetlerimiz.

İletişim

AFYONKARAHİSAR

Karaman Mah. Gazlıgöl Cad. No: 6/A Merkez

BURSA

Konak Mah. Yıldırım Cad. Karadut Sok. No:1 Gençaslanlar Sitesi Kat:3 Daire:43 NİLÜFER

E-Posta

enerji@enerjibilisim.net

// 20 Yıllık Tecrübe . 10.000 Üzerinde Kullanıcı

Fırın-Pastane Otomasyon

Afyonkarahisar ve Bursa’da Fırın- Pastane barkod otomasyon sistemimiz ile tüm müşterileriniz kontrol altında. İade alınan ekmeklerin takibinden üretim aşamalarına kadar stok ve cari takibi kolay ve güvenilir olarak mümkün. Hızlı satış sistemi ile koordine çalışması sayesinde tüm kontrol elinizde. Birden çok şubesi olan müşterilerinizin takibi de artık çok kolay.

Fırın Barkod Otomasyon Sistemi
Mobil Cihazlar ile Online Satış
Araçta Fatura ve İrsaliye Basımı
Kolaylaştırılmış İade Sistemi
Fırın Barkod Otomasyon Sistemi

FIrın-Pastane Barkod Otomasyon Sistemi

Kusursuz mobil satış ağınızı oluşturun.
El Terminali, Cep Telefonları, Tablet Pc’ler İle Online Satış
Araç Yazıcısı İle Anında Fatura, İrsaliye Basımı
Kolay İade
Anlık Bakiye Görüntüleme
Ödeme ve Tahsilatların Anlık Sisteme Aktarımı
Ekstre (Hareket) Dökümlerinin Mobil Cihazlar Üzerinden Takibi
Şubeli Çalışabilme

10 şubeye kadar server ihtiyacınız olmadan lokasyon farketmeksizin online yada offline olarak şubeler bağlı olarak çalışabilir.

Yenilikçi Fikirler

Yemek Sepeti, Getir, Getir Yemek, ve N11, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi pazaryeri sistemleri ile tam entegreli olarak çalışabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Cep telefonuzdaki yazılım ile tüm raporları görebilir, stok işlemlerini yapabilir ve fatura işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Gelişmiş Çeşitli Raporlar

Kdv Raporu, İndirim Raporu, Kar - zarar raporu gibi onlarca rapor imkanıyla işinizi her zaman kontrol altında tutabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Sade ve basit şekilde tasarlanmış kullanıcı arayüz sayesinde ihtiyacınız olan her işlemi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Dünya Çapında Kullanım

İster ülke içinde ister ülke dışında istediğiniz kadar işletmeyi birbirine bağlayabilir ve tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

Fırın / Pastane Otomasyon Sistemi İle İlgili

Merak Edilenler

Araç Yazıcı Bağlantısını Cep Telefonuma Yapabilir Misiniz?
Araç yazıcısını cep telefonunuza veya el terminalinize bluetooth üzerinden bağlıyoruz. Böylelikle fırın araç satış sistemi sayesinde kablosuz bağlantı üzerinden araç yazıcısı ile haberleşme sağlamış oluyorsunuz. Araç yazıcısı elektriği aracın çakmak girişinden alır.
Android Cep Telefonum İle Kullanabilir Miyim? El Terminal Almak Zorunda Mıyım?
El Terminali almak zorunda değilsiniz. Cep Telefonunuza kurulan uygulamamız sayesinde Araçta (Saha) Satış Sistemini kullanabilirsiniz.
Hangi Ürünün Ne Kadar Satıldığını Görebilir Miyim?
Ürünlerinizin kaçar adet satıldığını ayrı ayrı satış raporlarında görebilirsiniz. Ayrıca sınırsız tarih aralığı belirterek hangi ürünün daha fazla yada daha az satıldığını görebilirsiniz.
Aracımda Fatura – İrsaliye Kesebilir Miyim?
Kablosuz araç yazıcısı sayesinde faturalarınızı, irsaliyelerinizi kesebilirsiniz.
Personel Sisteme Hangi Ölçüde Müdahale Edebilir?
Fırın Dağıtım Otomasyonumuzda personel yetki ve yasaklarını siz seçersiniz. Yetkisi olmayan personel istemediğiniz hiçbir şey yapamaz. Personel yetkileri istenirse şifre, kart veya yaka kartı ile daha güvenli bir hale gelebilir. Ayrıca program silinen belgeleri arşivler. Yani belge silinse bile ayrı bir yerde muhafaza edilir.
Satınalma – Mal Kabul Süreçlerinde El Terminali Kullanabilir Miyim?
Fırın Programımız mobil cihazlar – el terminalleri ile tam uyumlu çalışır. Mal kabul esnasında gelen ürünleri personel el terminali ile kolayca kayıt eder. Bu sayede muhasebe onayından sonra stok giriş işlemi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşir.
Net kar görebilirmiyim?

Fırın Barkod Sistemimize girdiğiniz veriler üzerinden; muhasebe yöntemleri ile net kar – zarar hesabınızı program hesaplayarak detaylı şekilde size sunar.

 
E-Fatura ve E-Arşiv Kullanabilir Miyim?
Evet. Fırın Muhasebe Programı üzerinden E-fatura entegrasyonu sayesinde fatura alış ve satışlarınızı kolayca yapabilirsiniz.

// Tüm sorularınız için bize mesaj gönderebilirsiniz. 7/24 sorularınızı yanıtlamak için buradayız.

BİZE DANIŞIN

AYRILMADAN ÖNCE SİZE ÖZEL TEKLİFİMİZE GÖZ ATIN.
Aşağıdaki formu doldurun, müşteri temsilcilerimiz hemen sizi arasın.
// SİZE ÖZEL

%
10

// İNDİRİM
ÖN MUHASEBE + HIZLI SATIŞ PROGRAMI SADECE 2750 TL

**Bu pencereyi kapattığınızda indirim hakkınızı kaybetmiş olursunuz