Ener-ji Bilişim, 1990’den bu yana edindiği tecrübe ve bilgi birikiminin gücünü barındırmaktadır. Firmamız uzun yıllar bilgisayar sektöründe sistem danışmanlığı, ağ altyapı çözümleri, yazılım geliştirme de dahil olmak üzere bilişim teknolojileri alanında uzman bir kadroya sahiptir.

Tüm Ürün ve Hizmetlerimiz.

İletişim

AFYONKARAHİSAR

Karaman Mah. Gazlıgöl Cad. No: 6/A Merkez

BURSA

Konak Mah. Yıldırım Cad. Karadut Sok. No:1 Gençaslanlar Sitesi Kat:3 Daire:43 NİLÜFER

E-Posta

enerji@enerjibilisim.net

Biten her proje, bizim için kalıcı ilişkilerin başlangıcıdır.

Ener-ji Bilişim, 2015 yılında kurulmuş olmasına rağmen kurucu ve çalışan kadrosu ile birlikte, 1990’den bu yana edindiği tecrübe ve bilgi birikiminin gücünü barındırmaktadır. Firmamız uzun yıllar bilgisayar sektöründe sistem danışmanlığı, ağ altyapı çözümleri, yazılım geliştirme de dahil olmak üzere bilişim teknolojileri alanında uzman bir kadroya sahiptir.

Ener-ji Bilişim, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır. Beklentilerin üstünde kalite ve hizmet, bize göre her zaman ve her müşteriye en iyi şekilde verilmelidir.

videomuzu izleyin
Enerji Bilişim Hakkında
// HIZLI | GÜVENLİ | PRATİK

Sizi Hangi Alanlarda İleri Taşıyoruz ?

Enerji Bilişim ve AktifPOS sistemi, ister küçük bir şarküteri olsun, ister büyük ölçekli bir dağıtım zinciri olsun, her sektörde ve ölçekte hizmet veren işletmelerin tüm verileri ve iş süreçlerini yönetmesini sağlıyor.Üretimden dış ticarete ve sıcak satışa kadar tüm operasyonel süreçleri etkin bir şekilde kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

İşletmelerinizi ihtiyaçlarınıza uygun bir otomasyon sistemi kurarak Market, Restoran, Manav, Kırtasiye, Fırın, Tekstil, Şarküteri, Kuruyemiş, Kasap, Hırdavat sektörlerinden birinde veya birkaçında faaliyet gösteren işletmelerinizi tek programla yönetebilir ve merkez / şubeleriniz arasındaki iletişimi etkinleştirebilir, ön muhasebenizle birlikte perakende satışlarınızı aktif olarak takip edebilir, kontrollü ve kolay bir stok takibi yapabilirsiniz.

+
yıllık deneyim
+
Müşteri
İL
+
ÜLKE
AYRILMADAN ÖNCE SİZE ÖZEL TEKLİFİMİZE GÖZ ATIN.
Aşağıdaki formu doldurun, müşteri temsilcilerimiz hemen sizi arasın.
// SİZE ÖZEL

%
10

// İNDİRİM
ÖN MUHASEBE + HIZLI SATIŞ PROGRAMI SADECE 2750 TL

**Bu pencereyi kapattığınızda indirim hakkınızı kaybetmiş olursunuz