Ener-ji Bilişim, 1990’den bu yana edindiği tecrübe ve bilgi birikiminin gücünü barındırmaktadır. Firmamız uzun yıllar bilgisayar sektöründe sistem danışmanlığı, ağ altyapı çözümleri, yazılım geliştirme de dahil olmak üzere bilişim teknolojileri alanında uzman bir kadroya sahiptir.

Tüm Ürün ve Hizmetlerimiz.

İletişim

AFYONKARAHİSAR

Karaman Mah. Gazlıgöl Cad. No: 6/A Merkez

BURSA

Konak Mah. Yıldırım Cad. Karadut Sok. No:1 Gençaslanlar Sitesi Kat:3 Daire:43 NİLÜFER

E-Posta

enerji@enerjibilisim.net

// 20 Yıllık Tecrübe . 10.000 Üzerinde Kullanıcı

Kırtasiye Programı

Kırtasiye barkod sistemimiz, toplu stok girişi ve toplu fiyat değişimi kolaylığı ile mağazanızda her an yanınızda. Tedarikçilerinizden gelen listeleri direk programa aktarabilir, bu sayede müşterilerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Müşteri sadakat programı ile müşteri memnuniyetinizi maksimumda tutabilirsiniz.

Kırtasiye Programı
Mobil uyumlu kolay satın alma
Net kar - zarar analizi
Özgün etiketleme sistemi
Kırtasiye Programı

Neden AktifPos Kırtasiye Programı?

Müşteri memnuniyetini maksimumda tutun
El Terminali – Mobil Ürünler İle Kolay Satınalma Süreci
Sayım, Fatura, Stok Girişleri ile Detaylı Stok Takibi
Net Kar-Zarar Görebilme
Listeler Üzerinden Toplu Stok Kaydı ve Fiyat Değişikliği
Özgün Etiketleme Sistemi İle Farklı Ölçülerde Etiket Basabilme
Görseller Eklenerek Kolaylaştırılmış Hızlı Satış Ekranı
Şubeli Çalışabilme

10 şubeye kadar server ihtiyacınız olmadan lokasyon farketmeksizin online yada offline olarak şubeler bağlı olarak çalışabilir.

Yenilikçi Fikirler

Yemek Sepeti, Getir, Getir Yemek, ve N11, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi pazaryeri sistemleri ile tam entegreli olarak çalışabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Cep telefonuzdaki yazılım ile tüm raporları görebilir, stok işlemlerini yapabilir ve fatura işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Gelişmiş Çeşitli Raporlar

Kdv Raporu, İndirim Raporu, Kar - zarar raporu gibi onlarca rapor imkanıyla işinizi her zaman kontrol altında tutabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Sade ve basit şekilde tasarlanmış kullanıcı arayüz sayesinde ihtiyacınız olan her işlemi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Dünya Çapında Kullanım

İster ülke içinde ister ülke dışında istediğiniz kadar işletmeyi birbirine bağlayabilir ve tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

Kırtasiye Barkod Sistemi İle İlgili

Merak Edilenler

Barkodsuz Ürünlerde Etiketleme Yapabilir Miyim?
Kırtasiye otomasyonumuzda yer alan özgün etiketleme modülü sayesinde farklı ölçülerdeki etiketlerinize barkod basabilirsiniz. EAN-8 ve EAN-13 formatlarında otomatik barkod oluşturarak ürünlerinizi bu barkodlar üzerinden sisteme kaydını da gerçekleştirebilirsiniz.
Hangi Ürünün Ne Kadar Satıldığını Görebilir Miyim?
Ürünlerinizin kaçar adet satıldığını ayrı ayrı satış raporlarında görebilirsiniz. Ayrıca sınırsız tarih aralığı belirterek hangi ürünün daha fazla yada daha az satıldığını görebilirsiniz.
Personel Sisteme Hangi Ölçüde Müdahale Edebilir?
Barkod Sistemimizde personel yetki ve yasaklarını siz seçersiniz. Yetkisi olmayan personel istemediğiniz hiçbir şey yapamaz. Personel yetkileri istenirse şifre, kart veya yaka kartı ile daha güvenli bir hale gelebilir. Ayrıca program silinen belgeleri arşivler. Yani belge silinse bile ayrı bir yerde muhafaza edilir.
Satınalma – Mal Kabul Süreçlerinde El Terminali Kullanabilir Miyim?
Programımız mobil cihazlar – el terminalleri ile tam uyumlu çalışır. Mal kabul esnasında gelen ürünleri personel el terminali ile kolayca kayıt eder. Bu sayede muhasebe onayından sonra stok giriş işlemi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşir.
Net kar görebilirmiyim?
Otomasyona girdiğiniz veriler üzerinden; FİFO (Firs İn First Out – İlk Giren İlk Çıkar) veya LİFO (Son Giren İlk Çıkar) muhasebe yöntemleri ile net kar – zarar hesabınızı program hesaplayarak detaylı şekilde size sunar.
Yeni Nesil Mali Onaylı Yazarkasa Pos Cihazları İle Entegrasyon Yapabilir Miyim?

Evet. Piyasada yaygın olarak kullanılan pek çok ÖKC ile tam entegrasyon yapılabilir.

 
Şubelerim Var. Programınızdan Şubelerimi Yönetebilir Miyim?
Zincir mağazalar için geliştirilmiş otomasyon yazılımı modülleri sayesinde ve veri iletişim modülleri aracılığıyla internet ortamından direkt olarak merkeze bağlanıp çalışabilirsiniz. Bağlantının kopması halinde otomatik olarak yerel modda çalışmaya devam edersiniz. Sistem bağlantıyı sürekli kontrol eder. Yeniden bağlantı sağlandığı anda ise yerel olarak yaptığı tüm işlemleri merkeze aktarır ve on-line olarak çalışmaya devam eder. Bu sayede market Otomasyon Sistemi kesintiye uğramaz.

// Tüm sorularınız için bize mesaj gönderebilirsiniz. 7/24 sorularınızı yanıtlamak için buradayız.

BİZE DANIŞIN

AYRILMADAN ÖNCE SİZE ÖZEL TEKLİFİMİZE GÖZ ATIN.
Aşağıdaki formu doldurun, müşteri temsilcilerimiz hemen sizi arasın.
// SİZE ÖZEL

%
10

// İNDİRİM
ÖN MUHASEBE + HIZLI SATIŞ PROGRAMI SADECE 2750 TL

**Bu pencereyi kapattığınızda indirim hakkınızı kaybetmiş olursunuz