Ener-ji Bilişim, 1990’den bu yana edindiği tecrübe ve bilgi birikiminin gücünü barındırmaktadır. Firmamız uzun yıllar bilgisayar sektöründe sistem danışmanlığı, ağ altyapı çözümleri, yazılım geliştirme de dahil olmak üzere bilişim teknolojileri alanında uzman bir kadroya sahiptir.

Tüm Ürün ve Hizmetlerimiz.

İletişim

AFYONKARAHİSAR

Karaman Mah. Gazlıgöl Cad. No: 6/A Merkez

BURSA

Konak Mah. Yıldırım Cad. Karadut Sok. No:1 Gençaslanlar Sitesi Kat:3 Daire:43 NİLÜFER

E-Posta

enerji@enerjibilisim.net

// 20 Yıllık Tecrübe . 10.000 Üzerinde Kullanıcı

Restoran Programı

Aktifpos Sipariş, kasa takibi gibi temel işlevlerden müşteri ilişkileri yönetimi, stok takibi, sadakat programları gibi bir çok işlemleri kolaylıkla gerçekleştirir. Mutfak ve servis personeli arasındaki koordinasyonu ve sipariş aktarımını da hızlandırarak servis sürelerini kısaltır, zamandan tasarruf sağlarken müşteri memnuniyetinde artışa yardımcı olur.

Bursa Barkod Firmaları. 

Restoran Programı
Afyonkarahisar Barkod Firmaları.
Personel Verimlilik Raporları
Yemeksepeti vb. Entegrasyonu
Qr Menü ve online sipariş sistemi
Restoran Programı

Restoran- Cafe Adisyon Sistemi Artıları+

Kusursuz Organizasyonun Keyfini Çıkarın
Kolay Öğrenebilirlik
Kullanıcı Dostu Arayüz
Az Personel ile işgücü tasarrufu
Yüksek Verimlilik
Üretim reçetesi ile maliyet hesabı
tüm şubeleri tek yerden yönetebilme
masa performans raporları
Şubeli Çalışabilme

10 şubeye kadar server ihtiyacınız olmadan lokasyon farketmeksizin online yada offline olarak şubeler bağlı olarak çalışabilir.

Yenilikçi Fikirler

Yemek Sepeti, Getir, Getir Yemek, ve N11, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi pazaryeri sistemleri ile tam entegreli olarak çalışabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Cep telefonuzdaki yazılım ile tüm raporları görebilir, stok işlemlerini yapabilir ve fatura işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Gelişmiş Çeşitli Raporlar

Kdv Raporu, İndirim Raporu, Kar - zarar raporu gibi onlarca rapor imkanıyla işinizi her zaman kontrol altında tutabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Sade ve basit şekilde tasarlanmış kullanıcı arayüz sayesinde ihtiyacınız olan her işlemi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Dünya Çapında Kullanım

İster ülke içinde ister ülke dışında istediğiniz kadar işletmeyi birbirine bağlayabilir ve tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

Restoran Programımız ile ilgili

Merak Edilenler

Programınızda Masa Takibi Kolay Yönetilebilir Mi?

Evet. Masa takip sistemi, programımızda esnek şekilde kullanabileceğiniz, masalarınızın konumunu işletmenizde bulunan salonunuzun krokisine uygun şekilde düzenleyebileceğiniz, büyük masaları büyük, küçük masaları küçük şekilde gösterebileceğiniz, böylelikle şef, garson ve diğer kullanıcılarınızın kolaylıkla öğrenebileceği bir masa takip sistemi sunuyoruz.

Şubelerim Var. Programınızdan Şubelerimi Yönetebilir Miyim?
Franchise, zincir ve çok şubeli restoran ve cafeler için geliştirilmiş otomasyon yazılımı modülleri sayesinde ve veri iletişim modülleri aracılığıyla internet ortamından direkt olarak merkeze bağlanıp çalışabilirsiniz. Bağlantının kopması halinde otomatik olarak yerel modda çalışmaya devam edersiniz. Sistem bağlantıyı sürekli kontrol eder. Yeniden bağlantı sağlandığı anda ise yerel olarak yaptığı tüm işlemleri merkeze aktarır ve on-line olarak çalışmaya devam eder. Bu sayede Restaurant Otomasyon Sistemi kesintiye uğramaz.
Müşterilerime Tablet veya Cep Telefonu Üzerinden Menü Göstermek İstiyorum. Yapabilir Miyim?
Tabiki! Restaurant adisyon sistemimizde yer alan Mobil – Tablet Menü ile müşterilerinize tablet pclere yüklediğiniz dijital menünüzü sunabilirsiniz. Hatta Dijital Menü üzerinden siparişlerini vermelerini sağlayabiliyorsunuz.
Sisteminizde Stok Takibi Yapılabiliyor Mu?

Sistemimizde; kısa bir eğitimle stok girişleri ve fatura girişleri yapabilirsiniz. Hatta bunu tedarikçi bazlı ve fiyat arşivlerini de görerek rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.

Maliyetlendirme için Cost Controller Hizmeti Almak Zorunda Mıyım?
Gün içerisinde kısa bir zaman ayırdığınızda size ek maliyet getiren cost controller hizmetini satın almanıza gerek kalmadan veya ek personele ihtiyaç duymaksızın periyodik olarak alış faturalarını girdiğinizde program sizin yerinize; maliyetlerinizi, ayrıca satışlarınız üzerinden kârınızı, şayet giderlerinizi de programa kaydederseniz net kârınızı hesaplıyor.
Personel Verimlilik Takibi Yapabilir Miyim?
Personellerinizin hangi performansta çalıştığını görmek istiyorsanız programımız tam size göre. Otomasyonumuz hangi personelin hangi saniyede hangi masaya hangi ürünü eklediğini, hangi ürünü iptal ettiğini, hangi ürünü sildiğini takip ediyor.
Paket servis yönetimini nasıl yapabilirim. Güvenilir mi?
Gelen siparişlerinizi tam uyumlu Caller ID cihazı sayesinde kayıtlı müşterilerinizin adres ve telefon bilgileri otomatik gelir. Sipariş tamamlandıktan sonra paket servis elemanını seçerek gönderebilirsiniz. Personel bilgileri kayıtlı olduğu için kayıp-kaçak ortadan kalkacaktır.
Tablet – El Terminali İle Uyumlu Mu?
Programımızı Android, iOS (iPhone / iPad), Windows (Phone / Masaüstü), FireOS, Tizen … gibi tüm platformlarda kullanabilirsiniz.

// Tüm sorularınız için bize mesaj gönderebilirsiniz. 7/24 sorularınızı yanıtlamak için buradayız.

BİZE DANIŞIN

AYRILMADAN ÖNCE SİZE ÖZEL TEKLİFİMİZE GÖZ ATIN.
Aşağıdaki formu doldurun, müşteri temsilcilerimiz hemen sizi arasın.
// SİZE ÖZEL

%
10

// İNDİRİM
ÖN MUHASEBE + HIZLI SATIŞ PROGRAMI SADECE 2750 TL

**Bu pencereyi kapattığınızda indirim hakkınızı kaybetmiş olursunuz