Ener-ji Bilişim, 1990’den bu yana edindiği tecrübe ve bilgi birikiminin gücünü barındırmaktadır. Firmamız uzun yıllar bilgisayar sektöründe sistem danışmanlığı, ağ altyapı çözümleri, yazılım geliştirme de dahil olmak üzere bilişim teknolojileri alanında uzman bir kadroya sahiptir.

Tüm Ürün ve Hizmetlerimiz.

İletişim

AFYONKARAHİSAR

Karaman Mah. Gazlıgöl Cad. No: 6/A Merkez

BURSA

Konak Mah. Yıldırım Cad. Karadut Sok. No:1 Gençaslanlar Sitesi Kat:3 Daire:43 NİLÜFER

E-Posta

enerji@enerjibilisim.net

// 20 Yıllık Tecrübe . 10.000 Üzerinde Kullanıcı

Ön Muhasebe Programı

AktifPOS Ön muhasebe programı sayesinde stok takibi, cari hesap takibi, çek/senet tahsilat ve cirolama işlemleri, e-Fatura ve e-Arşiv modülleri ile tüm ön muhasebe işlemlerinizi yapabilir. Muhasebe programınıza raporlama yapabilirsiniz.

Ön Muhasebe Programı
Tüm Şubeleri Tek Ekrandan Yönetme
E-Arşiv ve E-Fatura Tam Entegrasyon
Perakende Satış Modülü
Ön Muhasebe Programı

Neden AktifPOS Ön Muhasebe Programı ?

Basit arayüz ile kullanım kolaylığı

AktifPOS Ön muhasebe programı ile stokları yönetmek Excel’de çalışıyor gibi rahatlık sunar tüm kayıtlarınızı tek ekranda görebilir, toplu değişiklikleri yapabilir, anlık çıktıları alabilir ve Excel, PDF gibi en çok istenen formatlara çevirebilirsiniz.

İster tek şube, ister çok şube olsun fark etmez stok kartları ekranında tüm şubelerinizdeki miktarları ister şube şube ister topluca görün. Üretim reçetesi kullanarak üretimden sonraki stok takibini de doğru şekilde yönetebilirsiniz.

Ön muhasebe programının yanı sıra eğer perakende satış yapıyor iseniz aynı program üzerinden POS ekranımızı kullanabilirsiniz. Üstelik yeni nesil yazarkasa ve popüler tüm teraziler ile entegrasyon da yapabilirsiniz.

Şubeli Çalışabilme

10 şubeye kadar server ihtiyacınız olmadan lokasyon farketmeksizin online yada offline olarak şubeler bağlı olarak çalışabilir.

Yenilikçi Fikirler

Yemek Sepeti, Getir, Getir Yemek, ve N11, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi pazaryeri sistemleri ile tam entegreli olarak çalışabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Cep telefonuzdaki yazılım ile tüm raporları görebilir, stok işlemlerini yapabilir ve fatura işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Gelişmiş Çeşitli Raporlar

Kdv Raporu, İndirim Raporu, Kar - zarar raporu gibi onlarca rapor imkanıyla işinizi her zaman kontrol altında tutabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Sade ve basit şekilde tasarlanmış kullanıcı arayüz sayesinde ihtiyacınız olan her işlemi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Dünya Çapında Kullanım

İster ülke içinde ister ülke dışında istediğiniz kadar işletmeyi birbirine bağlayabilir ve tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

// GELİŞMİŞ POS EKRANI

Perakende Satış Modülü

Tam entegrasyon içinde çalışın.

Ön muhasebe programının yanı sıra eğer perakende satış yapıyor iseniz aynı program üzerinden POS ekranımızı kullanabilirsiniz. Üstelik yeni nesil yazarkasa ve popüler tüm teraziler ile entegrasyon da yapabilirsiniz.

Ön muhasebe programını kullanırken bir taraftan da restoran, market, mağaza veya araçta satış gibi modüllerimizi de kullanabilir ve tam entegrasyon içerisinde çalışabilirsiniz.

Ön Muhasebe Programı

// Tüm sorularınız için bize mesaj gönderebilirsiniz. 7/24 sorularınızı yanıtlamak için buradayız.

BİZE DANIŞIN

AYRILMADAN ÖNCE SİZE ÖZEL TEKLİFİMİZE GÖZ ATIN.
Aşağıdaki formu doldurun, müşteri temsilcilerimiz hemen sizi arasın.
// SİZE ÖZEL

%
10

// İNDİRİM
ÖN MUHASEBE + HIZLI SATIŞ PROGRAMI SADECE 2750 TL

**Bu pencereyi kapattığınızda indirim hakkınızı kaybetmiş olursunuz